Podsumowanie III Zlotu GRH Odyseja Historyczna 2012

Od zakończenia Zlotu Grup Rekonstrukcji Historycznych „Odyseja Historyczna Rozdział III” Kutno Leszczynek 2012 minęło już ponad miesiąc czasu, najwyższa więc pora na podsumowanie tegorocznej imprezy.

Zlot miał miejsce w dniach od 20 do 22 lipca. Tradycyjnie już pierwszego dnia Odysei rekonstruktorzy zaprezentowali się w Kutnie, by na sobotę i niedzielę przenieść się do Leszczynka.

W tegorocznej imprezie udział wzięła rekordowa liczba 508 rekonstruktorów z 61 grup z rożnych epok. Zobaczyć można było również wiele pojazdów wojskowych: samochody, motocykle, samochody pancerne, transportery opancerzone, a nawet czołgi.

W tym miejscu chcielibyśmy również podziękować po raz kolejny wszystkim rekonstruktorom za przybycie na Zlot. Imprezę i klimat tworzycie Wy sami, my staramy się tylko zorganizować Wam warunki do tego, byście mieli wspaniałą zabawę. Pełne profesjonalizmu grupy rekonstrukcji są sensem tej imprezy i tak zostanie. Dziękujemy za prezentacje, a przede wszystkim za to, co daliście publiczności – niesamowite przeżycia i możliwość bezpośredniego obcowania z historią.

Wszystkich tych, którzy wiedzą, czym jest Odyseja Historyczna oraz tych, którzy jeszcze nie byli na naszym zlocie- serdecznie zapraszamy za rok na jej czwartą odsłonę. Tymczasem zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z tegorocznej edycji i zapoznania się z chociaż małą cząstką tego, co działo się na Zlocie Grup Rekonstrukcji Historycznych ODYSEJA HISTORYCZNA Rozdział III Kutno Leszczynek 2012.

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii Odyseja Historyczna i oznaczony tagami , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz