ODYSEJA HISTORYCZNA – część IV

Kochani,

Jest mi niezmiernie miło zaprosić Was na kolejną odsłonę Zlotu Grup Rekonstrukcji Historycznych ODYSEJA HISTORYCZNA – Część IV.

W tym roku ruszamy 19 lipca w piątek, ale śmiało można przyjeżdżać do nas już w czwartek 18 lipca. Standardowo bawimy się do niedzieli. Miejsce pozostaje bez zmian – park w Leszczynku koło Kutna.

Czekamy na maile ze zgłoszeniami. Działa już formularz rejestracyjny z  naszej strony zlotowej (zakładka KONTAKT) www.odysejahistoryczna.org.pl oraz maile kontakt@odysejahistoryczna.org.pl i rejestracja@odysejahistoryczna.org.pl

Każdego rekonstruktora przyjmiemy należycie i mam nadzieję, że każdy znajdzie coś ciekawego dla siebie. Jak co roku, będą inscenizacje, pokazy, koncerty i ogniska integracyjne. Jak co roku, będziemy chcieli przygotować dla Was jakąś niespodziankę. Jako organizatorzy zapewniamy wyżywienie zlotowe dla uczestników, prysznice z ciepłą wodą, wodę bieżącą, toalety, gadżet-pamiątkę ze zlotu oraz materiały do budowy dioram.

Na wszelkie pytania odpowiadam mailowo lub telefonicznie. Jestem do Waszej dyspozycji.

 

Zapraszamy na IV Zlot Grup Rekonstrukcji Historycznych ODYSEJA HISTORYCZNA.

Pozdrawiam

Rafał Ambroziak

www.odysejahistoryczna.org.pl

www.pulk37.org

Ten wpis został opublikowany w kategorii Odyseja Historyczna i oznaczony tagami , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz