Odyseja Historyczna – część IV – raport

Miło nam poinformować, że na chwilę obecną swój udział w IV Zlocie Grup Rekonstrukcji Historycznych ODYSEJA HISTORYCZNA Kutno 2013 zadeklarowało ponad 660 uczestników z przeszło 66 grup z różnych epok!

Na zlocie, oprócz rekonstruktorów, zobaczyć będzie można również sprzęt wojskowy: samochody zabytkowe (Gaz, Uaz, Cadillac, Dodge sanitarka, Magirus, Land Rovery), samochody pancerne (wz. 34 oraz Ford FT-B), czołg Renault FT-17, motocykle zabytkowe (Royal Enfield 1915, BMW R75 Sahara, BMW R12, BMW R35, M72, K750, Triumph i inne), artylerię z różnych epok, miotacze min z 1915 roku, moździerze…

Na razie przedstawiamy logo tegorocznego zlotu. Mamy nadzieję, że się Wam spodoba. Zapraszamy też do zapoznania się z umieszczoną na stronie zlotu galerią zdjęć uczestników tegorocznego zlotu.
Cały czas pracujemy nad dokładnym planem imprezy i ustalamy szczegółowy program zlotu. Prawdopodobnie do końca maja wszystko będzie już jasne.

Pozdrawiam
Rafał

Ten wpis został opublikowany w kategorii Odyseja Historyczna i oznaczony tagami , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz