Podziękowania

Stowarzyszenie Historyczne „Pułk 37” pragnie podziękować władzom, organizacjom, sponsorom, oraz tym wszystkim, którzy przyczynili się do tego by „Odyseja Historyczna” odbyła się w tym roku. Zlot grup rekonstrukcyjnych w Kutnie i Leszczynku na stałe wszedł już nie tylko w grafiki rekonstruktorów z całej Polski ale również krajów ościennych. Dzięki Waszej pomocy mieszkańcy Kutna oraz goście w jednym miejscu mogą zobaczyć pojazdy i sprzęt z różnych epok oraz poznać pasjonatów odtwórstwa historycznego. Dorośli mogą „dotknąć” historii pokazywanej przez rekonstruktorów, zobaczyć na żywo to, co do tej pory oglądali w telewizji. Dzieci natomiast mają wspaniałą zabawę ale również jest to dla nich lekcja historii. Wierzymy, że zlot przyczynia się do promocji naszego miasta – Kutna. Dziękujemy za to, że Państwo tak jak my dostrzegacie sens organizowania tej imprezy.
Tą drogą składamy również podziękowania dla tego licznego grona osób, które odwiedziło nas w Kutnie i Leszczynku. Wierzymy, że weekend z Odyseją przyniósł Wam niezapomniane emocje i wrażenia.

Dziękujemy.
Stowarzyszenie Historyczne „Pułk 37”

Ten wpis został opublikowany w kategorii Odyseja Historyczna i oznaczony tagami . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz