Miesięczne archiwum: Lipiec 2012

Odyseja Historyczna Rozdział III w obiektywie Tomka Kuli

Opublikowano Pozostałe | Skomentuj

Dziękujemy

Stowarzyszenie Historyczne Pułk 37 pragnie serdecznie podziękować tym, bez których wsparcia finansowego III ZLOT GRH Odyseja Historyczna nie mógłby się odbyć w tak rozbudowanej formule i z takim rozmachem: Marszałkowi Wójewództwa Łódzkiego, Staroście Kutnowskiemu, Prezydentowi Miasta Kutna, Wójtowi Gminy Kutno, Ośrodkowi Kultury Gminy Kutno, Małej Lidze Baseballa oraz firmom: Śruba Artykuły Metalowe, Agro-Factory, P.P.H.U Agrotechnica, Piekarnia Macieja Mielczarskiego.
Dzięki Waszemu zrozumieniu dla naszej inicjatywy i pasji Odyseja Historyczna ma szansę stać się ważną imprezą na mapie Polski i przynosić naszemu regionowi splendor i sławę. Już dziś przyciąga tłumy odwiedzających, a w oczach rekonstruktorów jest wydarzeniem szczególnym ocenianym na najwyższym poziomie pod względem organizacji i atmosfery wśród porównywalnych imprez w kraju. Liczne podziękowania spływające do nas od uczestników tegorocznej Odysei utwierdzają nas w przekonaniu, że nasza praca ma ogromny sens. Nie wymieniamy w tym miejscu podziękowań dla wielu osób prywatnych, które wsparły nas swoją wiedzą, pracą, kontaktami, transportem, robiąc to spontanicznie i bezinteresownie. Będziemy dziękować im osobiście.
I jak napisał jeden z rekonstruktorów VIVAT ODYSEJA! My dodajemy VIVAT FUNDATORZY!
Dziękujemy również mediom i patronom medialnym za wkład w promocję Odysei Historycznej. Rozdział III, obecność na niej i żywe relacje ze zlotu. Wasza przychylność, jest niezwykle ważna i tworzy pozytywną atmosferę wokół tej młodej, ale już bardzo popularnej w regionie imprezy.
W imieniu członków Stowarzyszenia Historycznego Pułk 37, ich rodzin, przyjaciół oraz organizatorów Odysei Historycznej. Rozdział III 2012
Zarząd Stowarzyszenia Historycznego Pułk 37 Czytaj dalej

Opublikowano Odyseja Historyczna | Otagowano , , , , , | Skomentuj

W parku w Leszczynku trwają przygotowania do zlotu GRH

Członkowie i sympatycy Stowarzyszenia Historycznego Pułk 37, organizatora Odysei Historycznej Rozdział III, przygotowują już teren zlotu do przyjęcia gości z całej Polski. Trwa budowa dioramy Stowarzyszenia czyli sztabu, w którym będzie można porozmawiać o historii Pułku i nie tylko. Czytaj dalej

Opublikowano Odyseja Historyczna, Pozostałe | Skomentuj